Liftmassage

Jedná se o speciálně vyvinutou technologii k tomu, aby zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu, navíc podporuje tvorbu kolagenu a dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukuje vrásky, obnovuje její pružnost a zpevňuje kontury, má přirozený face-liftingový účinek a vytváří 100% přirozený vzhled. Přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.

Každý pohyb LPG mobilní hlavice vytváří intenzivní trojdimenzní stimulaci pokožky a to tak, že do pokožky vysílá pravidelné, rytmické mechanické mikroimpulsy, které ji intenzivně stimulují. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni a působí jako přirozený lifting. Pomáhá předcházet projevům stárnutí pleti, protože příznivě ovlivňuje tvorbu a regeneraci kolagenových vláken. Účinně bojuje proti vráskám a povolené pleti, zlepšuje její tonus, harmonizuje barvu pleti, dodává jemný zářivý vzhled. Pozitivní účinek má LPG i na problematickou pleť.

Program je možné absolvovat v sérii několika ošetření, ale i jako expresní terapii s okamžitým efektem, která Vám poslouží jako účinná první pomoc.

LPG Liftmassage má k dispozici tři počítačově řízené programy

- Zpevnění pleti
- Stimulace růstu kolagenu
- Hloubková protivrásková péče

Podobné příspěvky