DARKOVY   POUKAZ

na veškeré  služby  salonu v hodnoty 1 000 kč

Plhovská 1507, 19016 Praha-Újezd nad Lesy 

tel. + (420) 776 03 68 48

Narozeniny, svátek, výročí, speciální příležitosti – potěšte své blízké dárkovým poukazem do našeho salonu. Rady pomůžeme s vyberme na veškeré služby našeho salonu

 

LIFTINGOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Lifting obličeje je velmi příjemná masáž, která se provádí jemnými speciálními tahy a je vyhledávána z důvodu významných regeneračních účinku. Zaměřuje se na mimické svaly obličeje a působí velmi dobře na vrásky vzniklé únavou.

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je exfoliační metoda působící díky ultrazvukovým mikrovibracím. Tento přistroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, zmenšuje póry a pomáhá i face — liftingu.

MIKRODERMABRAZE

Tento typ ošetřeni pleti je vhodný pro všechny druhy pleti a jeho omlazující výsledky jsou viditelní již po prvním ošetření. Pomáhá iz drobnými nedokonalostmi pleti jizvy vrásky.

CHEMICKY PEELING

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení, rejuvenizace a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu ale také na hřbetu rukou a zad. 

TRVALA NA ŘASY S KOLAGENEM NEBO LASH LIFTING + BAREVNÍ ŘAS

Trvalá na řasy klasik s kolagenem nebo lash lifting krásné natočí vaše řasy. Moderní metoda trvalé na řasy Lash Lifting pro trvalé krásné, výrazné a dokonale upravené řasy. Kolagen přispívá k růstu řas a chrání je v průběhu procedury. Trvalou na řasy či Lash Lifting doporučujeme pro každého v jakémkoliv věku.

MEZEOTERAPIE

Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky. Díky mezeoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku kyseliny hyaluronové, která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitaminu aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktajl pro plet znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu, po ošetření se zlepší vzhled, struktura a pružnost pleti. Zpomalí se proces stárnutí.

JAK FUNGUJE ULTRAZVUKOVÉ ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE

Jedná se o přístrojovou metodu čištění, jejíž účinek je založen na schopnosti vysokofrekvenčních zvukových vln pronikat hluboko do tkání. Rychlých a účinných výsledků je dosaženo kombinovaným účinkem ultrazvukových (nezaměňovat s ultrafialovými) vln. Lze rozlišit tři body použití této techniky:

Mechanické působení – ultrazvukové vlny pronikají do všech vrstev epidermis a dermis a vytvářejí mírné vibrace. Dochází k reakci na podnět – zvyšuje se lokální průtok krve a lymfatická drenáž, zrychluje se buněčný metabolismus, aktivuje se syntéza elastinu a kolagenu, regenerace tkáně, aktivněji se odlupuje zrohovatělá vrstva.
Tepelné – mechanické vibrace způsobují lokální zvýšení teploty. Díky tomu se rozšiřují povrchové cévy, otevírají se ústí pórů a vlasových folikulů – to vše přispívá k očistě povrchových struktur od nahromaděných nečistot a zbytků kosmetických přípravků.
Fyzikálně-chemické. Ve všech fázích zákroku lékař používá aktivní přípravky a pečující kosmetiku, což zaručuje nejen správnou techniku zákroku, ale také doplňuje vzniklé nedostatky. Může se jednat jak o hydratační a vyživující účinek, tak o terapeutický – kompozice často obsahují vitaminy a organické kyseliny, které chrání epidermis před mechanickým podrážděním a zajišťují regeneraci a rychlý metabolismus.
Současně dnes trh jen zřídka nabízí ultrazvukové přístroje s jedinou funkcí. Moderní peelingové přístroje tak mají režimy vysávání, fonoforézy, ionoforézy a dokonce i anticelulitidové masáže.